04 marca, 2012

Karty. Potęga myśli. Odnajdź siłę w sobie - Louise L. HayAutor: Louise L. Hay Wydawnictwo: Studio Astropsychologii Ilość kart: 64Louise L. Hay jest niezwykłą kobietą. Stanowi światowy autorytet z zakresu metafizyki, jest wykładowcą, a także autorką kilkudziesięciu bestsellerów. Jej książki przetłumaczono na mnóstwo języków i wydano w wielu krajach. Od dawna pomaga ludziom w odrywani i wykorzystywaniu potencjału ich twórczych mocy samorozwoju oraz samoleczenia. Louise założyła również wydawnictwo rozpowszechniające materiały mające przyczynić się do uzdrowienia planety, gdzie jest prezesem.

Każdy z nas ma czasem złe dni. Wtedy wszystko widzimy w czarnych kolorach. Niekiedy ciężko jest nam cieszyć się życiem i nic nie potrafi przywrócić nam dobrego humoru. Co robić w takich sytuacjach? Rozwiązania szukamy wśród lekarzy, różnych specjalistów, psychiatrów... Niestety, rzadko kiedy takie wizyty pomagają. Co w takim razie robić? Na pewno pomaga obecność kogoś bliskiego kto wspiera nas na duchu, a jeżeli jesteśmy sami? Trzeba zacząć myśleć pozytywnie, cieszyć się z najmniejszych rzeczy. Karty stworzone przez Louise L. Hay na pewno sprawdzą się w takiej sytuacji.

Potęga myśli. Odnajdź siłę w sobie  to talia 64 kart, które powstały dzięki odczytom afirmacji, których dokonywała Hay dla swoich klientów. Na każdej karcie widnieje złota myśl, która ma za zadanie podnieść naszą samoocenę i skłonić do refleksji nad własnym życiem. Muszę przyznać, że przeglądanie kart i czytanie ich treści niezwykle podnosi na duchu. Forma rozkładania jest dowolna, można przeglądać po kolei, można tasować, przekładać albo odczytywać jedną dziennie. Ja natomiast, porozkładałam karty na regałach, biurku, parapecie i w ten sposób na każdym kroku stykam się z pozytywnym myśleniem.


Należy zwrócić uwagę na piękne wykonanie talii. Mamy tutaj 64 śliczne karty. Na każdej z nich widnieje afirmacja wraz z cudownymi obrazkami. Całość utrzymana jest w efektownych żywych kolorach, a brzegi każdej karty lśnią złotą barwą. Ich kształt jest kwadratowy przez co dość niewygodnie się je tasuje, ale za to wizualnie prezentują się świetnie. Jeżeli chcecie poprawić sobie humor lub zrobić miły prezent bliskiej osobie, to te karty są właśnie dla Was! Serdecznie polecam!  

Za możliwość zrecenzowania tych świetnych kart ogromnie dziekuję Wydawnictwu Studio Astropsychologii!

4 komentarze:

 1. Dość wysoka ocena, ale jakoś mnie nie przekonała - nie gustuję w takich rzeczach, mnie najlepiej na duchu podnosi dobra książka ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa recenzja i wysoka ocena :) Tą talie kart mam u siebie i nie długo będę ją recenzować. Choć muszę przyznać, że Twoja opinia w zupełności pokrywa się z moją. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie, pięknie i przyjemnie :)
  Jak najbardziej jestem za:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczne, miłe i świetne. Z chęcią się z nimi zapoznam i sprezentuję bliskim.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zapraszam ponownie :)

Inne