16 maja, 2012

Garść informacji od księgarni Gandalf + Nowości wydawnictwa Studio Astropsychologii!


Książki objęte promocją znajdziecie pod TYM linkiem :)


Konkurs z DVD "Dziewczyna z tatuażem"!

Po skandynawskiej ekranizacji bestsellerowej książki Stiega Larssona, która okazała się wielkim hitem przyszła kolei na amerykańską wersję.
Reżyser David Fincher zebrał doskonałych współpracowników, m.in. Stevena Zailliana, znakomitego scenarzystę (Oscar za Listę Schindlera) oraz doborową grupę aktorów, na czele z Danielem Craigiem, Rooney Mara, Christopherem Plummerem i Robin Wright.

 Z okazji premiery filmu na DVD i Blu-Ray przygotowaliśmy dla Was konkurs. Odpowiedz poprawnie na trzy (3) pytania, aby dać sobie szansę na jeden z trzech filmów "Dziewczyna z tatuażem".
Konkurs trwa od 7. do 16. maja 2012 roku.
A wziąć udział możesz TUTAJ!"Fabrykantka Aniołów" 30% taniej!

Wielkanoc 1974. Z Valö, małej wyspy w pobliżu Fjällbacki, znika bez śladu rodzina. Na pięknie nakrytym świątecznym stole zostaje obiad wielkanocny, ale w domu nie ma nikogo, znikają wszyscy z wyjątkiem rocznej córeczki Ebby.
Po latach Ebba wraca na wyspę jako dorosła kobieta. W rodzinnych stronach pragnie wraz z mężem otrząsnąć się po śmierci malutkiego synka. Postanawiają wyremontować i otworzyć dla gości stary ośrodek kolonijny, którym wiele lat temu zarządzał surowy ojciec Ebby.
 Wkrótce po rozpoczęciu prac remontowych oboje omal nie giną w tajemniczym pożarze. Równie tajemnicze są stare ślady zaschnietej krwi odnalezione pod zerwaną podłogą w jadalni. Do akcji wkracza wkracza Patrik Hedström. Czy zdoła wyjaśnić zagadkę z przeszłości?


Więcej informacji TU :)


***
Nowości wyd. Studio Astropsychologii!OSIOŁ W OKULARACH CZYLI JAK PRZEJRZEĆ NA OCZY, Dr Norbekov Mirsakarim
Drogi Czytelniku, przygotuj się na to, że pierwsze strony tej książki wywołają u Ciebie szok i wyzwolą burzę negatywnych emocji. Autor - Mirsakarim Norbekov to twórca kontrowersyjnej, a zarazem w stu procentach skutecznej metody przywracania wzroku. Ten doktor psychologii, pedagogiki, filozofii medycyny, członek większości akademii naukowych i nauczyciel alternatywnych metod leczenia stosuje terapię szokową i wygrywa. Celowo Cię obraża i prowokuje, byś doprowadzony do ostateczności zrzucił okulary i przejrzał w końcu na oczy. W oparciu o rosyjską filozofię zdrowia udowadnia, że skrywane w Tobie słabości wpływają na stan organizmu i leżą u źródeł zaburzeń Twojego widzenia.

Dzięki tej książce pokonasz choroby oczu, także te uznane przez medycynę konwencjonalną za nieuleczalne. Odnajdziesz niezawodny sposób na pozbycie się jaskry, daltonizmu, astygmatyzmu, katarakty, dystrofii, krótko- i dalekowzroczności. Opracowane przez autora tablice wzroku sprawią, że okulary i szkła kontaktowe już wkrótce staną się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem, a Ty w pełni zapanujesz nad swoim Ciałem.

Nie bądź osłem – wylecz oczy!

Książkę można nabyć TU :)SZYBKI KURS WRÓŻENIA Z KART KLASYCZNYCH, Goehling Aryan

Dzięki tej książce samodzielnie nauczysz się przepowiadać przyszłość. Nie będzie już ona skrywała przed Tobą żadnych tajemnic, i będziesz mógł wyjawić jej sekrety także innym. Za pomocą kart klasycznych rozwiniesz w sobie zdolność jasnowidzenia i wykorzystasz ją w życiu. Ta najprostsza i najbardziej przystępna do opanowania sztuka magiczna jest już w zasięgu Twojej ręki.
Książka jest praktycznym poradnikiem napisanym przez wróżbitę, jasnowidza o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki niemu poznasz ten zawód „od podszewki”. Dowiesz się jak urządzić gabinet i oczyścić jego aurę. Jaką wybrać odpowiednią talię oraz najkorzystniejsze talizmany i amulety ochronne dla siebie i bliskich. Uzyskasz także szczegółowe informacje na temat kabały francuskiej.

Jeśli natomiast uznasz, że za wcześnie na samodzielne stawianie kart możesz udać się do wróżki. Dzięki temu poradnikowi poznasz sposoby na rozpoznanie osób godnych zaufania i unikanie szarlatanów. Dowiesz się na co także powinieneś zwrócić uwagę i jak należy przygotować się na taką wizytę, by wyjść z niej zadowolonym i w pełni usatysfakcjonowanym.
Twoja przyszłość jest w kartach. Czas ją poznać!

Książkę można nabyć TU :)

2 komentarze:

  1. Super nowości z chęcią przeczytam.Mam drobne problemy ze wzrokiem wiec może mi pomogą.

    OdpowiedzUsuń
  2. ooo wróżenie z kart :D Lubię wszelkie takie rzeczy więc z chęcią sięgnę!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zapraszam ponownie :)

Inne