28 czerwca, 2012

Mężczyzna który chciał zrozumieć kobiety - już w księgarniach!

Już dziś do sprzedaży trafiła powieść Mężczyzna który chciał zrozumieć kobiety autorstwa Matta Mayewskiego! Warto przyjrzeć się bliżej tej pozycji.

Opis książki:
 Czy można zrozumieć kobietę? Czy można przedawkować randki? Czy technologiczne gadżety i serwisy randkowe mogą nam pomóc w wyborze idealnej partnerki/partnera? Milion nieuświadomionych pytań
 w drodze do jednej uniwersalnej odpowiedzi, którą każdy znajdzie dla siebie w książce Mężczyzna, który chciał zrozumieć kobiety.
 Mężczyzna, który chciał zrozumieć kobiety to zabawna historia człowieka, który poznał język kobiet, ale nie potrafił ich zrozumieć. To opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości i zatraceniu się w tym poszukiwaniu. To także refleksja nad światem uzależnionym od nowych technologii oraz modzie na serwisy randkowe.
 Jack Kotowski chciałby uporządkować swoje życie. Czuje, że ma nad sobą szklany sufit, którego nie może się przebić. W relacjach z kobietami – fajtłapa. Podczas rozmowy z nowo poznanymi dziewczynami zatyka go, dostaje palpitacji serca, blokuje się. W najlepszym przypadku traktowany jest jak powietrze. Niewidzialny dla kobiet.
 Wydaje mu się, że gdyby spotkał właściwą partnerkę, jego życie nabrałoby sensu i wszystko byłoby łatwiejsze. W nieumiejętności nawiązywania relacji damsko-męskich upatruje przyczyny swoich ciągłych problemów. Do czasu, kiedy... najpierw próbuje wraz ze wspólnikami stworzyć oryginalny serwis randkowy, jakiego świat jeszcze nie widział, a później... wpada na pomysł translatora języka kobiet. Jack, z życiowego fajtłapy zmienia się w supersamca. W pracy zostaje wreszcie dostrzeżony i doceniony, a w życiu prywatnym staje się randkoholikiem. Kiedy wydaje się, że szczęście przeszło z Jackiem na „Ty”, nasz bohater zostaje poddany ciężkiej próbie. Tym razem Jack musi poradzić sobie bez translatora. Musi zrozumieć nie to, co mówią kobiety, ale przede wszystkim samego siebie...

Mężczyzna który chciał zrozumieć kobiety
 Matt Mayewski
Cena detaliczna: 35,00
 Wydawca: Bellona
 EAN 9788311123298
 296 stron
 format 145x205 mm
 oprawa miękka

http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=new&bid=5774&page=0

6 komentarzy:

  1. Ja chyba jednak się nie skuszę ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa okładka i ogólny zarys fabuły również wydaje się interesujący. Będę miała na uwadze ową pozycje i jak ją spotkam, to chętnie przeczytam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Oooo :D Ciekawy tytuł ;) Rozejrzę się za nią.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zapraszam ponownie :)

Inne