19 września, 2012

Przesłania Aniołów. Każdego dnia inne - Dr Doreen Virtue

Autor: Dr Doreen Virtue  
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Ilość kart: 44
Ilość stron: 128

„Aniołowie jeśli tylko są, kryją się w metalowych bunkrach. Ta pozycja pokaże Ci, co zrobić, by z tych bunkrów wyszły. Wyszły i pomogły w zmaganiach z trudami dnia codziennego. Dr Doreen Virtue obdarzona jest darem jasnowidzenia, a przez niemal całe życie pracuje również ze strefą anielską. Napisała wiele książek właśnie o tej tematyce, a jej prace dostępne są na całym świecie i zostały przetłumaczone na większość języków. Wydała również kilka wspaniałych talii kart, które pomagają w kontaktach z aniołami. Obecnie, autorka jeździ po świecie i organizuje warsztaty dla osób chętnych bliższego poznania środowiska anielskiego i korzystania z dobrodziejstw komunikowania się z nimi. Dziś przedstawię Wam talię kart jej autorstwa, a konkretniej Przesłania Aniołów. Każdego dnia inne. Jest to już druga pozycja dr Doreen, którą mam okazję recenzować (pierwszą była cudowna książeczka o archaniołach, recenzja) i muszę przyznać, że po raz kolejny jestem zachwycona!

Przesłania Aniołów. Każdego dnia inne to zestaw czterdziestu czterech kart oraz mini podręcznika. Talia jest przepięknie wykonana! Wrażenie robi zarówno strona graficzna wraz z całą oprawą, jak i wspaniałe, mądre przesłania. Na każdej z kart znajduje się ilustracja przedstawiająca anioła, nawiązująca do afirmacji poniżej. Użyto całej gamy żywych barw, dzięki czemu obrazki są naprawdę przyjemne dla oka. Dodatkową ozdobą są złote brzegi kart, które dodają im blasku i stanowią bardzo ładne wykończenie.

Wróżyć z tych kart można na wiele sposobów. Mi najbardziej przypadła do gustu chyba najprostsza metoda, która polega na wymyśleniu pytania, przetasowania kart i wylosowania jednej z nich, która będzie stanowić odpowiedź, bądź zawierać wskazówki jak działać dalej. Zdecydowaną zaletą jest to, że z kartami można pracować do woli, w zależności od zagospodarowanego czasu i chęci, a jeżeli chodzi o pytania, nie ma żadnych ograniczeń. Możemy pytać o cokolwiek, bez określonych schematów.

Przesłania Aniołów. Każdego dnia inne polecam wszystkim miłośnikom ezoteryki i osobom, które lubią "bawić się" w wróżenie, a znudziły im się już zwyczajne karty i tarot. Jeżeli chcecie spróbować czegoś nowego, to karty Doreen Virtue są wspaniałym rozwiązaniem!  


Za możliwość pracy z kartami ślicznie dziękuję Wydawnictwu Studio Astropsychologii!

4 komentarze:

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zapraszam ponownie :)

Inne