12 stycznia, 2013

Dom Łańcuchów - Steven Erikson - informacja prasowa

Dom Łańcuchów - Steven Erikson

Od wydarzeń opisanych w „Bramach Domu Umarłych” minęło kilka lat. Sznur Psów uległ zagładzie. Coltaine, otaczany czcią dowódca malazańskiej Siódmej Armii, nie żyje. Tavore, siostra Ganoesa Parana i przyboczna cesarzowej, przybyła do ostatniej malazańskiej placówki w Siedmiu Miastach. Choć brak jej doświadczenia, musi uczynić z niewielkiej armii, złożonej głównie z rekrutów, sprawną machinę wojenną i poprowadzić ją przeciwko hordom Tornada sha'ik. Jej jedyną nadzieją jest wskrzeszenie zniszczonej wiary garstki weteranów ocalałych z legandarnego marszu Coltaine'a.
Na odległej Raraku, w sercu Świętej Pustyni, czeka jasnowidząca sha'ik ze swą armią buntowników. Jej skłóceni przywódcy - plemienni wodzowie, wielcy magowie, malazański renegat i służący mu czarodziej - toczą zaciekłą walkę o władzę, która w każdej chwili może zniszczyć powstanie od środka.
Tak zaczyna się nowy, wspaniały rozdział „Malazańskiej Księgi Poległych” Stevena Eriksona - epickiej powieści o wojnie, intrygach, magii i zdradzie, napisanej przez autora uważanego za jednego z najbardziej pomysłowych i interesujących twórców współczesnej fantasy.

Autor: Steven Erikson
ISBN: 978-83-7480-281-9
Tłumaczenie: Michał Jakuszewski
Oprawa: miękka
Format: 165x230
Liczba stron: 852
Rok wydania: 11 stycznia 2013
Cena detaliczna: 59,00 zł


Patronaty medialne:
Fantasta, Katedra, Poltergeist, QFANT, Kawerna, Gildia, WP, ksiazki.wp.pl, Olesiejuk

Znacie ten cykl? ;)

5 komentarzy:

 1. Ciekawie się zapowiada. Zacznę jednak od Bram Domu Umarłych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Musze sięgnąć po 1 część :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej zostałaś zaproszona przeze mnie do zabawy The Versatile Blogger. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cykl znam jedynie ze słyszenia, ale mam obiecane, że dostanę całość w edycji kolekcjonerskiej, nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zapraszam ponownie :)

Inne