14 maja, 2013

Droga do Różan, Bogna Ziembicka - zapowiedź


Autor: Bogna Ziembicka
Tytuł: Droga do Różan
Premiera: 22.05.2013r.

Notka wydawcy:
Dworek w Różanach to rodzinny dom Zosi Boruckiej, która żyje tam szczęśliwie z ojcem, swoją dawną nianią Zuzanną, wśród przyjaciół. Z pasją zajmuje się kwiatowym ogrodem oraz ekologicznymi uprawami. I marzy o założeniu rodziny z Krzysztofem, którego kocha od dawna.
Jednak życie bywa przewrotne – rodzina Boruckich traci ukochane Różany. W Krakowie Zosia zaczyna nowe, zupełnie inne życie. Czy zazna jeszcze radości i szczęścia? Spełni marzenia o miłości? Czy otuchę i wsparcie da jej Krzysztof czy Eryk – przyjaciel, który nie ukrywa, że chciałby być kimś więcej?

Romantyczna opowieść o miłości, przyjaźni i rodzinie. O tym, że chcemy kochać i być kochane. O przyjemności, jaką czerpiemy z drobnych rzeczy: zapachu świeżego chleba, smaku konfitury z czereśni, feerii barw różanego ogrodu, spotkań z bliskimi. O radości życia. O szczęściu.

***

Po krótkiej przerwie wracam do regularnego blogowania i zapraszam już na najnowsze recenzje, które ukażą się na blogu już niedługo :) Myślę też nad jakimś konkursem, także zaglądajcie do mnie :>

4 komentarze:

 1. czekamy więc na recenzje :) co ciekawego będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. M.in.
   Nadzieja - K.Michalak
   Jutra może nie być - G.Gargaś
   Fałszywy książę - J.A.Nielsen
   Z innej bajki - J.Picoult
   Michael Vey. Więzień celi 25 - R.P.Evans

   :>

   Usuń
  2. Jestem ciekawa Twoich wrażeń z "Nadziei". Mną bardzo wstrząsnęła...
   A co do najnowszego wydania "Drogi do Różan", jest prześliczne! Właśnie czekam na swój egzemplarz.

   Usuń
 2. ciekawa okładka, może kupię

  zapraszam na konkurs do mnie - do wygrania okulary przeciwsłoneczne ! :)http://modnaaa.blogspot.com/2013/05/konkurs.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zapraszam ponownie :)

Inne