23 lutego, 2016

Crazy Drawings!


Jakiś czas temu bardzo popularne stały się antystresowe kolorowanki dla dorosłych. Z miesiąca na miesiąc powstawały i wciąż powstają nowe tytuły z przeróżnymi wzorami, kombinacjami, tematykami. Ja sama również się nimi zainteresowałam, bo w dzieciństwie malowanie było jednym w moich ulubionych zajęć. 

Wybór padł na Crazy Drawings ze względu na cudowne ilustracje, pełne malutkich szczególików, z przeuroczymi ludzikami, zwierzątkami i innymi motywami. Kolorowanka ta zawiera aż 50 różnych wzorów do wypełnienia na 25 kartach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, w środku znajduje się aż 9 inspiracji, które pokazują w jaki sposób można wykończyć dany rysunek. Papier jest naprawdę gruby i solidny, nie musimy się więc martwić o to, że jakieś markery lub długopisy przebiją się na drugą stronę i popsują następne dzieło. Co jest jeszcze wyjątkowe dla tej kolorowanki, to to, że nie przypomina ona formą zwykłego zeszytu czy książki, ale kołonotatnik - sprawia to, że każdą stronę możemy usztywnić resztą kolorowanki, a także bez problemu wykończymy wszystkie krawędzie, bez kłopotliwego wjeżdżania w zgięcie książki. 


Kolorowanki to naprawdę fantastyczny sposób na odstresowanie się i wyciszenie na przykład wieczorem, po meczącym dniu. Koncentrujemy się wtedy bardzo mocno na niewyjeżdżaniu poza krawędzie i nasze myśli skupiają się w jednym miejscu. Dodatkowo rozwija to wyobraźnię i kreatywność - sami dobieramy barwy i techniki malowania do poszczególnych elementów, sami decydujemy w jakim tonie i klimacie będzie utrzymany dany rysunek.

Jeżeli jesteście zainteresowani działaniem owych kolorowanek dla dorosłych, bądź już się w to wciągnęliście i szukacie nowych wzorów, zachęcam do sięgnięcia po Crazy Drawings. Ilustracje są naprawdę genialne, a wykonanie całości solidne i praktyczne. Polecam serdecznie zarówno dorosłym jak i nastolatkom, którzy znajdą cierpliwość do tak szczegółowych wzorów.

Zachęcam także do polubienia Crazy Drawings na facebooku :)

4 komentarze:

 1. O czymś takim marzyłam ! Na pewno kupię :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam kolorowanki, choć dotychczas najlepsza, jaka wpadła mi w ręce, to Inwazje bazgrołów :) Polecam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Do tej pory jakoś mnie te wszystkie kolorowanki nie przekonywały i starałam się unikać nawet wzmianek o nich, ale kiedy ostatnio znalazłam taką w tematyce japońskiej, wystarczyła chwila, żebym uległa. Może jeśli się wciągnę, następne będą te z Crazy Drawings. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ever wanted to get free YouTube Views?
  Did you know that you can get these AUTOMATICALLY & TOTALLY FOR FREE by registering on Like 4 Like?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zapraszam ponownie :)

Inne