11 września, 2017

CzaroMarownik 2018, czyli jak sprawić, by cały przyszły rok był wyjątkowy

Drodzy czytelnicy (a w tym przypadku przede wszystkim czytelniczki), 
mam dziś okazję, jako jedna z wielu blogerek, przedstawić Wam wyjątkową publikację Wydawnictwa Kobiecego - CzaroMarownik 2018. Jest to niezwykły kalendarz, stworzony przez kobiety dla kobiet, pełen pozytywnych myśli, ciekawostek i rad, które każda z nas powinna poznać. 

CzaroMarownik powstaje już od kilku lat, a ten konkretny, o którym dziś piszę to już  szósta edycja. Wydawnictwo wyszło na przeciw oczekiwaniom czytelniczek i wzbogaciło publikację o nową formę, piękną oprawę i treść, której w innym kalendarzu nie znajdziecie!

W dobie ogromnej popularności prowadzenia tzw. bullet journals tradycyjne kalendarze czy dzienniki straciły nieco na atrakcyjności. Wiele kobiet woli tworzyć coś samodzielnie, ozdobić zwykły zeszyt i oprócz codziennych notatek, uzewnętrzniać się artystycznie. Nie każda z nas ma jednak na to czas i trzeba znaleźć jakąś alternatywę - ja w tym miejscu proponuję przyjrzenie się właśnie CzaroMarownikowi.
Kalendarz ten jest niezwykle estetyczny i przyjemny dla oka, a dużo miejsca na notatki spokojnie pozwoli na zrobienie dodatkowych zapisków, tabelek, czy zestawień. Forma CzaroMarownika naprawdę robi wrażenie - na każdy dzień otrzymujemy pozytywną myśl, co kilka stron pojawia się interesujący tekst, traktujący o sprawach, które nam, kobietom, są bardzo bliskie. Są to wskazówki na tematy mody, urody, dobrej energii w domu, sprzątania, czy jedzenia. Nie jest to więc tylko miejsce do prowadzenia dziennika i zapisywania nadchodzących wydarzeń, ale także skarbnica wiedzy, którą każda z nas powinna posiadać.

Pomyślicie pewnie skąd taka nazwa? Gdzie te czary? Otóż nie tylko oprawa jest magiczna, ale i wnętrze! Oprócz tych typowo kobiecych zagadnień, o których wspomniałam wcześniej, w kalendarzu znajdziecie także wiele tekstów poruszających tematy magiczne i ezoteryczne, a także horoskop dla każdego znaku zodiaku na cały 2018 rok. Jeśli lubicie czytać takie ciekawostki, interesują Was horoskopy i wpływ różnych czynników na Waszą przyszłość - ten kalendarz jest dla Was.

Jeśli choć trochę zaciekawiła Was ta publikacja - koniecznie przynajmniej zobaczcie ją na żywo w księgarni i zachwyćcie się jej wydaniem - premiera już 13.10.2017

Edycja (13.09.2017): 
Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Kobiecego mam możliwość oddania jednego dodatkowego egzemplarza CzaroMarownika 2018 wybranej przeze mnie blogerce. Chciałabym podarować go Kasi z bloga Taki jest świat w podziękowaniu za aktywne komentowanie postów i udzielanie się na moim blogu :) Kasiu, skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

2 komentarze:

  1. Kurcze, chyba nawet się skuszę na coś takiego. Wygląda naprawdę fajnie, tylko zazwyczaj szkoda mi w takim pisać, przez co mija cały rok, a kartki wciąż puste xD

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zapraszam ponownie :)

Inne