KIM JESTEM

Cześć!
Jeśli znalazłeś się na tym blogu to znaczy, że choć trochę interesujesz się literaturą - tak jak ja. Ale zanim przejdziesz do czytania recenzji i szukania odpowiedniej książki dla siebie, pozwól że trochę Ci o sobie opowiem.
Mam na imię Angelika i jestem świeżo upieczoną studentką logistyki międzynarodowej na UE w Krakowie. Moja miłość do książek sięga jeszcze lat przedszkolnych, kiedy to nauczyłam się płynnie czytać, a rozwijała się coraz bardziej przez całą podstawówkę i gimnazjum. Będąc już nastolatką, czytałam dużo i zaczęłam czuć potrzebę dzielenia się moimi wrażeniami i spostrzeżeniami z innymi. Jak wiadomo, czytanie wśród młodzieży nie jest najpopularniejszą z rozrywek i nie za bardzo miałam z kim dyskutować o przeczytanych pozycjach, dlatego postanowiłam założyć bloga, na którym mogłabym pisać swego rodzaju recenzje, opinie, notki. I tak właśnie w 2011 roku powstał Z głową w książkach! Początkowo blog nie miał jeszcze samodzielnego adresu, a jego nazwa, jak i layout często się zmieniały. Od maja 2017 roku mogę jednak pochwalić się nowym adresem, a wygląd ciągle dopracowuję, by był jak najbardziej atrakcyjny dla Ciebie.

Nie łudź się jednak, że czytanie i pisanie to jedyne z moich pasji i miłości! 
Bardzo dużą częścią mojego życia jest muzyka - uczyłam się przez 8 lat w szkole muzycznej, potrafię grać na gitarze, fortepianie, znam też podstawy śpiewu klasycznego, ale zdecydowanie najbardziej kocham śpiewać rozrywkowo. Marzy mi się wystąpić w przyszłości na jednej z największych scen świata, a co! 

Jeśli chodzi o gatunki jakich słucham to jest to jeden wielki misz-masz. Zależy co wpadnie mi w ucho lub pasuje do mojego nastroju. Aktualnie zasłuchuję się w utworach tych wykonawców: Kodaline, Ed Sheeran, LP, Julia Michaels, Organek.

Kolejną moją pasją, którą trochę ostatnio zaniedbałam przez brak czasu jest rysowanie. W gimnazjum dużo czasu spędzałam na tworzeniu różnych obrazków, szkiców i innych, co sprawiało mi sporo radości. To moje przykładowe prace z tamtego okresu:
Aktualnie swoją potrzebę tworzenia zaspokajam poprzez prace graficzne na blogu - nagłówek i grafiki są mojego autorstwa.

Na koniec muszę koniecznie pokazać Ci istotę, która jest w moim życiu od sierpnia 2016 i którą pokochałam całym serduszkiem. Bo co to za mol książkowy bez kota? :D
Co jeszcze mogę dodać? Bardzo mi miło, że postanowiłeś zajrzeć na moją stronę i lepiej mnie poznać. Zachęcam Cię do komentowania moich wpisów, zadawania wszelkich pytań, a także do kontaktu bardziej prywatnego. Zajrzyj do zakładki KONTAKT i odezwij się do mnie w miejscu, w którym Ci najwygodniej - chętnie poznam każdego mojego czytelnika!

Buziaki! :*

1 komentarz:

Dziękuję za każdy zostawiony komentarz i zapraszam ponownie :)

Inne